zmiany w rękodzielniczym świecie

DaWanda znika

Co teraz?

Masz sklep na DaWandzie i zmroziły Cię ostatnie informacje?

Rozumiemy! Wszyscy musimy odnaleźć się w nowej rzeczywistości.

Co teraz?

Ambasadorka Etsy, Zunka Cichos, może Ci w tym pomóc – sama dużą część sprzedaży osiągała na DaWandzie i trzyma teraz rękę na pulsie. Chętnie przeprowadzi Cię przez zmiany i pomoże skuteczniej wejść na Etsy.

Zunka Cichos

Ambasadorka Etsy i właścicielka marki Baboshka.

Podczas oficjalnego szkolenia organizowanego przez Etsy w Warszawie zdobyła wiedzę i narzędzia pomagające w ustaleniu strategii działania, tak by sklep żył i przynosił dochody – od czterech lat dzieli się swoją wiedzą podczas indywidualnych konsultacji, szkoleń na żywo i kursów online.

Co mówią uczestnicy szkoleń i kursów Zunki?

Gdybym miała napisać w jednym zdaniu o kursie, brzmiałoby ono tak: profesjonalny kurs, profesjonalnie przygotowany dla wszystkich tych, którzy chcą profesjonalnie traktować swoje rękodzieło. Kurs jest po prostu świetnie przygotowany od każdej strony: merytorycznej, technicznej, organizacyjnej i graficznej. Mnie osobiście pomógł nie tylko w rozpoczęciu zrozumienia tajników działania na Etsy, budowie sklepu od podstaw etc, ale dał mi całkiem inną perspektywę spojrzenia na moje rękodzieło. Zunka i Joasia stworzyły przestrzeń do wspólnej nauki, wymiany pomysłów, dzielenia się naszymi wzlotami i problemami. Przez cały czas trwania kursu zawsze były obecne, wspierały i cierpliwie odpowiadały na pytania. Kurs sprzedawania na Etsy stał się dla mnie katalizatorem, takim przyspieszaczem w podejmowaniu decyzji i działaniu. Jeśli tworzycie to, co kochacie, to co jest Waszą pasją i nie wiecie jak się zabrać za sprzedaż, a na słowo marketing dostajecie alergii, ten kurs jest dla Was. Przede mną jeszcze długa droga, ale skok w dal, który zrobiłam jest dla mnie bezcenny.

Magdalena Choda

Linki do sklepu: McDulka, Miniaimania

Dzięki konsultacji z Zunką mój sklep na Etsy poszybował w górę! Zunka oprócz wielu praktycznych informacji (np. na temat pozycjonowania na Etsy) podzieliła się ze mną swoim osobistym doświadczeniem. Szczególnie cenna była informacja o tym, jak budować bezpośrednią komunikację z kupującymi poprzez wypełnienie sklepu niebanalnymi i autentycznymi treściami. Obecnie wiedza ta przynosi mi nie tylko sprzedaż produktów ale pomaga również nawiązywać ciekawe kontakty z wieloma osobami z drugiego końca globu. Mam przekonanie, ze dzięki Zunce i wprowadzonym dzięki Niej zmianom, mój sklep został zauważony w październiku 2016 roku przez jedną z blogerek Etsy. Oczywiście moje ukochane Coolawoole odegrały tu niebanalną rolę. Zunka pomogła mi w kluczowym momencie i razem udało nam się zmienić schemat: siedź w kącie, a znajdą cię. Dzięki!

Lena Majewska, Coolawoola

Bardzo podobają mi się filmiki, Zunka wszystko super prosto tłumaczy i zwraca uwagę na takie szczególiki, o których bym nawet nie pomyślała. Oprawa graficzna jest cudna, organizacja jak dla mnie też ok. Polecam kurs dla osób, które już mają prosperujące firmy i chcą się dalej rozwijać.

Małgorzat Grześkiewicz, Lemon Lovely

Link do sklepu: Lemon Lovely