OPINIE UCZESTNICZEK

Gdybym miała napisać w jednym zdaniu o kursie, brzmiałoby ono tak: profesjonalny kurs, profesjonalnie przygotowany dla wszystkich tych, którzy chcą profesjonalnie traktować swoje rękodzieło. Kurs jest po prostu świetnie przygotowany od każdej strony: merytorycznej, technicznej, organizacyjnej i graficznej. Mnie osobiście pomógł nie tylko w rozpoczęciu zrozumienia tajników działania na Etsy, budowie sklepu od podstaw etc, ale dał mi całkiem inną perspektywę spojrzenia na moje rękodzieło. Zunka i Joasia stworzyły przestrzeń do wspólnej nauki, wymiany pomysłów, dzielenia się naszymi wzlotami i problemami. Przez cały czas trwania kursu zawsze były obecne, wspierały i cierpliwie odpowiadały na pytania. Kurs sprzedawania na Etsy stał się dla mnie katalizatorem, takim przyspieszaczem w podejmowaniu decyzji i działaniu. Jeśli tworzycie to, co kochacie, to co jest Waszą pasją i nie wiecie jak się zabrać za sprzedaż, a na słowo marketing dostajecie alergii, ten kurs jest dla Was. Przede mną jeszcze długa droga, ale skok w dal, który zrobiłam jest dla mnie bezcenny.

Magdalena Choda

Linki do sklepu: McDulka, Miniaimania

 

Wszystko bardzo ładnie i przejrzyście przedstawione. Cieszę się z filmików / nagrań, bo nie bardzo mam czas czytać a filmik mogłam sobie puścić w czasie pracy (manualnej), a do tekstów zaglądałam w czasie pracy na Etsy. Bardzo mi się podobał webinar i kontakt z księgową. To były dla mnie trudne tematy, ale w kursie zostały tak przystępnie podane, że pomyślałam że nie jest to takie straszne. A jeśli chodzi o filmiki i live Zunki to mogłabym je słuchać w kółko i niektóre faktycznie przesłuchałam kilka razy. Konkretnie i jasno wszystko przedstawione a do tego przemiły głos, sposób mówienia i aparycja. Nie wiem czy rozkręcę sprzedaż na Etsy, ale kurs jest dla mnie bardzo wartościowy, aż mi jest głupio że sprzedając trochę w internecie zaniedbywałam tyle ważnych spraw jak zdjęcia, opisy itd. Kurs przyda mi się ogólnie do sprzedaży internetowej.

Gosia Grodzka

Link do sklepu: Maruna

Podoba mi się cała koncepcja kursu, zarówno od strony graficznej, wizualnej jak i merytorycznej. Bardzo pomocne były wszystkie bez wyjątku filmy z Zunką, jak również webinary z ekspertami. Organizacyjnie kurs dopięty na ostatni guzik, profesjonalnie poprowadzony, terminowy i z duszą. Na tę chwilę mogę stwierdzić, że tematy zostały omówione w sposób wyczerpujący. Dla mnie, jako początkującego właściciela sklepu na Etsy, wszystkie informacje były bardzo pomocne. Kurs był bardzo intensywny, ale jak dla mnie optymalny. Część informacji już znałam wcześniej, więc było mi łatwiej. Z przyjemnością utrwalałam sobie wiedzę.

Bea Marciniak, BLASK

Link do sklepu: BLASK

Ten kurs to moc i wielki kop do działania, którego potrzebowałam, żeby ruszyć z miejsca! O sklepie na Etsy marzyłam od dawna, ale nie miałam wystarczającej motywacji, żeby samej za to się zabrać;) Ogromna wiedza została sensownie podzielona na moduły a tygodniowe podsumowania live’em z Zunką pozwalały utrwalać wiedzę. Dodatkowe materiały i porady ekspertów to kolejny plus a możliwość zadawania tysiąca pytań w grupie to nieoceniona pomoc i skarbnica wiedzy, z której można skorzystać również po zakończeniu kursu. Ponadto pdfy ze streszczeniami, które są na zawsze mogą długo posłużyć w pracach nad sklepem 😉

Joanna Ratajczyk

Link do sklepu: ColourConcept

Bardzo podobają mi się filmiki, Zunka wszystko super prosto tłumaczy i zwraca uwagę na takie szczególiki, o których bym nawet nie pomyślała. Oprawa graficzna jest cudna, organizacja jak dla mnie też ok. Polecam kurs dla osób, które już mają prosperujące firmy i chcą się dalej rozwijać.

Małgorzat Grześkiewicz, Lemon Lovely

Link do sklepu: Lemon Lovely

Kurs jest super merytorycznie przygotowany. Oprawa graficzna, te rysunki, akwarele boskie:) Streszczenia pod filmami do pobrania to taki obecnie niezbędnik, super że go uwzględniłyście i faktycznie zawierają najważniejsze informacje – nie trzeba przeglądać filmików ponownie. Checklisty => strzał w dziesiątkę! Super organizują pracę. Webinary mega wartościowe. Kurs zdecydowanie wart swojej ceny. Ja dopiero będę rozpoczynać przygodę z tą platformą i dla mnie jest to pełne kompendium wiedzy, jak dobrze, od samego początku, rozpocząć pracę z tą platformą (pewnie dużo czasu i nerwów będę miała zaoszczędzone ;)). Gratulacje dziewczyny!

Paulina Palma

Link do sklepu: DodoToys

Dzięki konsultacji z Zunką mój sklep na Etsy poszybował w górę! Zunka oprócz wielu praktycznych informacji (np. na temat pozycjonowania na Etsy) podzieliła się ze mną swoim osobistym doświadczeniem. Szczególnie cenna była informacja o tym, jak budować bezpośrednią komunikację z kupującymi poprzez wypełnienie sklepu niebanalnymi i autentycznymi treściami. Obecnie wiedza ta przynosi mi nie tylko sprzedaż produktów ale pomaga również nawiązywać ciekawe kontakty z wieloma osobami z drugiego końca globu. Mam przekonanie, ze dzięki Zunce i wprowadzonym dzięki Niej zmianom, mój sklep został zauważony w październiku 2016 roku przez jedną z blogerek Etsy. Oczywiście moje ukochane Coolawoole odegrały tu niebanalną rolę. Zunka pomogła mi w kluczowym momencie i razem udało nam się zmienić schemat: siedź w kącie, a znajdą cię. Dzięki!

Lena Majewska, Coolawoola